Pagalba naudojantis žaidimu „Pinigėnai“

Čia galite rasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

1) Nieko nevyksta, kai aš bandau pradėti žaidimą. Kas tai galėtų būti?

Atsakymas:
„Pinigėnai“ atveriami naujame lange, kuris užima didžiąją ekrano dalį. Turi įsitikinti, kad tavo naršyklė leidžia atsirasti iškylantiesiems langams.

2) Kai bandau pradėti žaidimą, manęs prašo kažką įdiegti. Kas tai?

Atsakymas:
Kad patektum į „Pinigėnų“ svetainę, tavo kompiuteryje turi būti įdiegta Flash programa. Tai saugi programa, kurią turi daugelis naujesnių kompiuterių. Šią programą gali nemokamai atsisiųsti ir įdiegti spustelėjęs nuorodą: http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash

3) Kaip man sukurti naudotojo paskyrą ?

Atsakymas:
Tau reikia įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį, kurį galėtum prisiminti. Taip pat turi pasirinkti vaisių. Nėra jokių apribojimų dėl vartotojo vardo ir slaptažodžio ilgio bei turinio. Tik nepamiršk pakartoti slaptažodžio – būtina vienodai užpildyti abu langelius.

4) Kaip gauti pagalbą žaidžiant?

Atsakymas:
Jei reikia pagalbos, tiesiog spustelk mero atvaizdą apatiniame dešiniajame kampe. Meras pasakys, ką daryti. Be to, ekrane atsiras ir nedidelių pagalbos langų.

5) Ar gali vaikai žaisti šį žaidimą, jei dar nemoka skaityti?

Atsakymas:
Taip, jei kompiuteryje įdiegtas garsas, viskas gali būti paaiškinta žodžiu. Be to, prieš pradedant žaidimą, atsiranda ir pagalbos langeliai. Juose aiškiai parodoma, ką reikia daryti.

6) Ar galima matyti tekstą, kuris sakomas žaidimo metu?

Atsakymas:
Taip, tekstą galima įjungti ir išjungti. Tai gali padaryti pačiame žaidimo įkarštyje – tiesiog paspausk mygtuką „Įjungti tekstą“.

7) Ar aš turiu išsiregistruoti, kai baigiu žaidimą?

Atsakymas:
Ne. Visi tavo uždirbti pinigai ir įsigyti ar trokštami daiktai bus išsaugoti automatiškai. Baigus žaidimą, tau tereikia užverti naršyklės langą.